KONST / Litografier / Färglitografi 15464212
nr 1546 4212
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 130/200. Färglitografi, bildmått: 25x28 cm, yttermått inklusive ram: 46x50 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:49:35
2/6 06:18:53
500 kr
5/6 20:23:13
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer